ap

اپلیکیشن (Application) نوعی نرم‌افزار کامپیوتری است که برای استفاده کاربر نهایی (End-User) طراحی و نصب می‌شود.
اکثر نرم‌افزارهایی که ما روزانه از آن‌ها استفاده می‌کنیم مانند: نرم‌افزار اکسل ، وورد ، فتوشاپ ، گوگل کروم ، فایرفاکس و… یا بازی‌های کامپیوتری همگی اپلیکیشن محسوب می‌شوند و تنها نرم‌افزارهای سیستم نظیر سیستم عامل و یا زبان‌های برنامه نویسی جزء اپلیکیشن‌ها محسوب نمی‌شوند.

در حال حاضر از هر دو ایرانی یک نفر موبایل هوشمند دارد و این آمار هر روز در حال افزایش است. با همگانی شدن رو به پیشرفت استفاده از موبایل و تبلت امکان دسترسی آسان به اینترنت در این تلفن های هوشمند ، پنجره جدیدی در دنیای مجازی باز شده است تا آنجا که به عقیده بسیاری در آینده اینترنت توسط دستگاه های همراه رقم خواهد خورد. به همین دلیل روش هایی که امکان کارکردن سایت ها را در موبایل ها فراهم می کنند نیز رو به افزایش می باشد.
لذا شرکت های مختلف برای دسترسی به مشتریان هدف خود نیاز دارند که خود را با تغییرات روز هماهنگ کرده و سعی کنند خدمات و محصولات خود را از این طریق به آنها معرفی نمایند.
طراحی اپلیکیشن موبایل می تواند شما را بسیار سریعتر به هدفی که می خواهید برساند و باعث شود افراد بیشتری با محصولات و خدمات شما آشنا شوند.
شما می توانید اپلیکیشن آندروید مربوط به سایت خود را ایجاد کنید. و کاربران شما بعد از نصب این برنامه روی گوشی خود از مطالب جدید شما مطلع خواهند شد و آن را در گوشی خود خواهند خواند.

امکانات اپلیکیشن ها:

 1. صفحه اصلی
 2. درباره ما
 3. جستجو در اپلیکیشن
 4. تماس با ما
 5. گالری تصاویر
 6. قابلیت لیست علاقمندی
  شما با ساخت یک اپلیکیشن می توانید:
  ۱- اخبار، خدمات، محصولات اضافه کنید.
  ۲- اطلاعیه بفرستید و آمار مشاهده اپلیکیشن را بررسی کنید.
  ۳- پرداخت آنلاین و فروش محصولات ایجاد کنید.
  ۴- آیکون و گرافیک اپلیکیشن را تغییر دهید.
  ۵- صفحه و بخش های سفارشی بسازید.
  ۶-  متن، صدا، عکس، فیلم و انیمیشن ایجاد کنید.
  ۷- ارتباط با ما بسازید و پیام های دریافتی را بررسی کنید.
  و…
  طراحان تک با گروه فنی متخصص و مجرب ، جهت طراحی و نصب اپلیکیشن موبایل برای شرکت ها و صنایع مختلف آماده ی ارائه خدمات می باشد. چنانچه شما شرکت و مجموعه شما دارای وب سایت می باشد ، امکان اتصال اپلیکیشن به وب سایت شما نیز وجود دارد.و  تمام اطلاعات مرتبط  و داخل اپلیکیشن موبایل را از طریق وب سایت قابل دسترس و مدیریت می باشد.
  برای این که از قافله رقبای خود که همگام با تکنولوژی حرکت می کنند عقب نمانید ، همین امروز برای طراحی اپلیکیشن موبایل خود با ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشورت کنید.